Grily

Grily Napoleon

Grily Napoleon

Grily od Kanadské firmy Napoleon patří k nejprodávanějším na světě - společnost funguje již více než 30 let a celou tuto dobu své výrobky inovuje, vybavuje grily nejnovějšími technologiemi (v poslední době např. infračervené "SIZZLE ZONE" kde dochází k rychlému zatáhnutí grilovaných pokrmů a tím uchování šťavnatosti a plné chuti) i elegantním designem. V nabídce máme grily plynové, cestovní plynové i kotlové grily na dřevěné uhlí.
Lotusgrill

Lotusgrill

Lotusgrill je lehký, přenosný bezkouřový gril vhodný pro použití na balkonech, chatách, v kempu, na rybách nebo na lodi - všude tam, kde je žádoucí omezení množství dýmu. Navíc je jeho použití velmi jednoduché a bezpečné - plášť grilu se nikdy nezahřívá a žhavé uhlí je bezpečnostními svorkami zavřeno v košíku uvnitř grilu, takže i při převrhnutí se nikam nerozkutálí, ale zůstane na svém místě. Uhlí je rozpalováno vestavěným ventilátorem poháněným 4 tužkovými bateriemi, takže můžete za pár minut grilovat. Lotusgrill prodáváme ve dvou velikostech (normální s gril. roštem o průměru 35cm nebo vel. XL s gril.roštem o průměru 43,5 cm) a v 6 barevných variantách. V barvě grilu si můžete dokoupit i příslušenství - grilovací kleště, štětec na marinádu a pod..
Terasové krby

Terasové krby

Exteriérové kovové krby na terasu pro zpříjemnění večerů s rodinou a přáteli. Krby jsou určeny především k topení dřevem, nemusíte se tedy bát že prasknou nebo se jinak žárem poškodí. Některé varianty jsou využitelné i ke grilování.
NORMAN - venkovní betonové krby

NORMAN - venkovní betonové krby

Venkovní krby Norman jsou určeny pro ty, kteří si dovedou vychutnat posezení na zahradě spojené s grilováním nebo uzením za pomoci dřevěného uhlí, případně drobných kusů dřeva. Zárukou dlouhé životnosti je i dokonalá odolnost proti povětrnostním vlivům. NORMAN navíc nabízí tyto zahradní krby v široké škále provedení a několika barvách.
© 2013 - TECHNOKLIMA UH, s.r.o. • Realizace web studio dat