Krbová kamna a sporáky

Na českém trhu se nachází několik desítek výrobců krbových kamen. Každý prostor ale vyžaduje jiné topidlo a jiné dimenzování výkonu a proto nabízíme individuální posouzení daných prostor a doporučení nejvhodnějšího řešení pro váš dům nebo stavbu. Využíváme při tom našich dlouholetých zkušeností a orientace v nabídce trhu.
AKCE - VÝPRODEJE

AKCE - VÝPRODEJE

Vítejte v sekci Akce a Výprodeje. Zde průběžně doplňujeme aktuální výprodejové akce a zvýhodněné nabídky. Aktuální dostupnost si prosím ověřte na tel: 572 540 337 nebo e-mailu: krby@technoklima.cz.
Dánská kamna ADURO

Dánská kamna ADURO

Dánská kamna ADURO vysoké kvality
Kanadská krbová kamna

Kanadská krbová kamna

Dokonalé prohoření dřeva, jednoduchá obslužnost a prodloužená doba přikládání jsou základní výhody kanadských kamen značek Regency, Pacific Energy, Hampton a True North. Spolu s velmi kvalitním zpracováním a klasickým designem tak vznikají topidla vysoké kvality, s rychlou návratností investice.
Romotop

Romotop

Firma Romotop nabízí vysoce kvalitní ocelová kamna s šamotovou výstelkou a možností kachlového opláštění ve 30 odstínech glazur. Kamna jsou vyráběny v moderním závodě s důrazem na kvalitu spalování, materiálů a nejnovější design.
Haas+sohn

Haas+sohn

Výrobky splňují veškeré požadavky na moderní topidla a na jejich vývoji se podílí přední české a zahraniční designerské firmy.
Jotul

Jotul

Velmi kvalitní Norská litinová kamna jsou známá díky vysoké účinnosti spalování a nadčasovému designu. Dvojí spalování Vám zajistí úsporu paliva a prodloužení přikládací doby.
ABX

ABX

Krbová kamna ABX se vyrábí v moderním i tradičním kachlovém designu. Kamna jsou konstruována s přívody primárního a sekundárního vzduchu.
© 2013 - TECHNOKLIMA UH, s.r.o. • Realizace web studio dat